czwartek, 10 sierpnia 2017

Zachód słońca, morze, góry... - a wszystko to na jednym obrazie

  3 komentarze    


Dzień dobry wszystkim : )
                Wakacje mijają bardzo szybko, mam nadzieję, że chociaż ta końcówka będzie  bardziej pracowita, bo nie wszystkie moje plany przekładają się na działania, ale bez przesady, kiedyś też trzeba odpocząć, bo od września zacznie się najbardziej stresujący dla mnie czas – matura i inne egzaminy, a w tym egzamin wstępny na studia.                                                                                     
                 Dzisiaj jeszcze sobie tego nie wyobrażam do końca, ale będzie ciężko.  Nie przestaje malować ani rysować, oczywiście może nie tworzę tyle prac co w roku szkolnym, ale cały czas mam to na uwadze, trudno już bez tego żyć : )                                                                                   
                 Praca, którą chcę wam dzisiaj przedstawić odbiega nieco od dotychczasowych, na których starałam się jak najbardziej odzwierciedlić to co widzę, ponieważ jest ona bardziej abstrakcyjna. Zachód słońca, morze, góry wszystko to na jednym obrazie. Według mnie jak najbardziej w klimacie wakacyjnym. Praca ma już właścicielkę, a nawet przyozdabia ścianę, z czego bardzo się cieszę. Obraz wykonany jest jak zazwyczaj akrylami, na podobraziu o wymiarach 100x70 cm.


                Efekt, który chciałam uzyskać to przenikanie się barw i utrzymanie obrazu w lekko pastelowej kolorystyce, sami oceńcie czy mi się to udało. Zostawiam was z tym obrazem i życzę niezwykle udanej końcówki wakacji!

3 komentarze:

  1. Piękny widok, fajnie byłoby coś takiego zobaczyć na własne oczy:) Kolory pięknie się przenikają.
    Ja również życzę miłej reszty wakacji:)

    OdpowiedzUsuń